Anonimowi Narkomani

logo_ofertowki_ANONIMOWI_NARKOMANI_male

ANONIMOWI NARKOMANI Grupa ŚWIATŁO w Opolu

SPOTKANIA odbywają się w każdą środę o godz. 18.30 w siedzibie Stowarzyszenia TC.

Dla kogo?

każda osoba uzależniona

Czas trwania?

czas nieokreślony
zalecana ciągłość uczestnictwa

Anonimowi Narkomani (z ang. Narcotics Anonymous) to ogólnoświatowa, wielojęzyczna i wielokulturowa Wspólnota. NA zostało założone w 1953 r. Przez 20 lat rozwijaliśmy się bardzo wolno. Od chwili wydania w 1983 roku naszego Tekstu Podstawowego liczba uczestników i mityngów gwałtownie wzrosła. Obecnie w ciągu tygodnia odbywa się ponad 58000 mityngów w 131 krajach. Proponujemy zdrowienie ze skutków choroby uzależnienia poprzez regularne uczestnictwo w mityngach i pracę nad Programem 12 Kroków.

Atmosfera grupy zapewnia wzajemną pomoc równych sobie osób i oferuje nieustanne wsparcie tym, którzy chcą prowadzić i utrzymywać życie wolne od zażywania narkotyków.

Nasza nazwa, Anonimowi Narkomani, nie ma na celu skupienia uwagi na żadnym konkretnym narkotyku, ponieważ NA nie czyni różnicy pomiędzy narkotykami, włączając w to alkohol.

Dołączyć do nas może każdy, bezwarunkowo. Nie jesteśmy związani z żadnymi organizacjami, religiami, organami ścigania lub ośrodkami leczniczymi. Poprzez nasze działania i współpracę z uzależnionymi szukającymi pomocy dążymy do tego, aby pewnego dnia każdy uzależniony na świecie miał szansę doświadczyć posłania zdrowienia NA w swoim języku i kulturze.

NA PROGRAM SKŁADAJĄ SIĘ

  • 12 kroków anonimowych narkomanów